Medaļu birums sporta deju sacensībās „Siguldas pavasaris 2017”.
Svētdien, 23.aprīlī, Siguldas 1.pamatskolas skaistajā zālē norisinājās sporta deju sacensības – Latvijas Kausa posms „Siguldas pavasaris 2017”.
Sveicam „Dzintarjūras” dejotājus – godalgoto vietu ieguvējus!
Pirmsskolas vecums, 2 dejas
1.vieta, Kārlis Sanss Fernandess / Madara Stacēviča
1.vieta, Dāvids Topurovs / Sofija Koše
Iesācēji, 2009.dz.g.un jaunāki, 3 dejas
2.vieta, Ēriks Freivalds / Paula Krieva
2.vieta, Marks Adrians Kristapsons / Elza Krēsliņa
2.vieta, Roberts Kalviņš / Simona Kelmere
2.vieta, Krišjānis Pauls Draulis / Sofija Breidaka
2.vieta, Rainers Ezis / Terēze Rudzīte
Iesācēji, 2007.dz.g.un jaunāki, 1.,2.līmenis, 4 dejas
1.vieta, Daniels Skulte / Sāra Patrīcija Alveša Di Melu
2.vieta, Rodrigo Šteinbergs / Keita Slava
2.vieta, Aleksandrs Kurlovs / Alīna Maļinovska
2.vieta, Jēkabs Nesenbergs / Laura Krieva
2.vieta, Ralfs Bērziņš / Viktorija Samanta Leimane
Iesācēji, 2006.dz.g.un jaunāki, 2.,3.līmenis, 4 dejas
1.vieta, Andris Mārtiņsons / Kristīne Ļipatova
1.vieta, Vladislavs Čebačevs / Eleonora Jevdokimenko
3.vieta, Artūrs Volgins / Amanda Kamilla Ābele
3.vieta, Gusts Dūšelis / Adele Kozlovska
Iesācēji, 2004.dz.g.un jaunāki, 2.,3.līmenis, 4 dejas
3.vieta, Jānis Klimaševskis / Samanta Kelmere
3.vieta, Jānis Klimaševskis / Valērija Kuzņecova
Meitenes solo, 2006.dz.g.un jaunākas, 4 dejas
3.vieta, Elizabete Cīrule
3.vieta, Adele Kozlovska
3.vieta, Elīza Amēlija Diščavičus
3.vieta, Meldra Marija Mūrniece
Iesācēji, Bērni, Džaiva Kauss
3.vieta, Vladislavs Čebačevs / Eleonora Jevdokimenko
5.-6.vieta, Andris Mārtiņsons / Kristīne Ļipatova
Bērni II E4
2.vieta, Gabriels Jefimovs / Beatrise Nosko
Bērni E4, Džaiva Kauss
3.vieta, Gabriels Jefimovs / Beatrise Nosko
4.vieta, Ivans Budjko / Veronika Ļipatova
Juniori I E4
5.vieta, Ričards Pētersons / Katrīna Rode
Juniori I D LA
3.vieta, Deniss Mihailovs / Viktorija Radionova
Juniori I D ST
5.vieta, Deniss Mihailovs / Viktorija Radionova
Juniori II E6
5.vieta, Jevgenijs Kalvišs / Katrīna Benediktova
Juniori I ED, Džaiva Kauss
5.vieta, Deniss Mihailovs / Viktorija Radionova
6.vieta, Alvis Reinis Soboļevs / Ilze Rasnača
Juniori II C LA
4.vieta, Miks Kristiāns Latišs / Amanda Loginova
Juniori II C ST
1.vieta, Miks Kristiāns Latišs / Amanda Loginova
Juniori II D LA
5.vieta, Maksims Koroļovs / Beāte Elīna Strazdiņa
6.vieta, Kārlis Kalniņš / Nika Evija Belova
Juniori II D ST
4.vieta, Kārlis Kalniņš / Nika Evija Belova
6.vieta, Maksims Koroļovs / Beāte Elīna Strazdiņa
Juniori II D ST
4.vieta, Kārlis Kalniņš / Nika Evija Belova
Informāciju sagatavoja:
Lolita Ivuškāne, livuskane@edu.riga.lv
Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils”
Sporta deju studijas „Dzintarjūra” interešu izglītības skolotāja
www.facebook.com (Bjc Rīgas Skolēnu Pils)
www.youtube.com (kanāls – Rīgas Skolēnu pils)